Predávané značky

Široká škála možností vďaka spolupráci so svetovými hráčmi. Vyberie si naozaj každý.

Samsung

Globálny líder v inovatívnych technológiách, klimatizácie s ohromujúcim dizajnom a špičkovým výkonom a s veľkou obľubou u zákazníkov, ako aj minimálnou hlučnosťou vnútorných nástenných jednotiek.

Dalkin

Vynikajúci výkon pre všetky oblasti použitia, klimatizácie tohto japonského výrobcu sa považujú za špičku v oblasti vývoja technológií, prevádzkových vlastností a parametrov, hlavne v hlučnosti vonkajších jednotiek.

Lg

Vysokokvalitné zariadenia, vysoká účinnosť a výkonnosť, klimatizácie s vysokou úrovňou inovácií, líder pri určovaní trendov v inovatívnom dizajne.

Midea

Jeden z najväčších svetových výrobcov klimatizácií, výrobné závody produkujú veľké množstvo výrobkov aj pre iné značky, venuje veľké úsilie na vývoj nových technológií prostredníctvom okamžitých reakcií na požiadavky trhu.

Inventor

Spoľahlivé klimatizačné zariadenia za rozumnú cenu.

Gree

Najväčší svetový výrobca klimatizácií, pre rezidentných užívateľov aj pre komerčné účely, vynikajúca kvalita za rozumnú cenu, s výbornými záručnými podmienkami.

Airwell

Široký sortiment klimatizácií francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka klimatizácie rôznych modelov pre byty a rodinné domy, priemyselné chladenie, fancoily, vzduchotechnické jednotky a chillery.

Hisense

Kľúčovými elementami pri vývoji, výrobe a distribúcii klimatizačných jednotiek tohto čínskeho výrobcu zariadení pre domácnosti sú: technológia, kvalita, integrita, zodpovednosť a lojálnosť voči obchodným partnerom.

Toshiba

Klimatizácie, ktoré patria medzi užšiu špičku na trhu, vyznačujú sa dlhodobou spoľahlivosťou, kvalitnou elektronikou a vysokou technickou podporou.

Mitsubishi

Najvyhľadávanejšia značka na trhu klimatizácií z pohľadu požiadaviek zákazníkov, venuje sa vývoju a výrobe klimatizácií s vysokou energetickou účinnosťou aj v režime vykurovania, kvalitný dizajn a funkčnosť.

Panasonic

Japonský výrobca spotrebnej elektroniky, vyvíja a vyrába klimatizácie, ktoré prinášajú užívateľom výnimočnú úsporu energie, výkon a súčasne zaisťujú komfort a pohodlie v každom okamihu.

Sinclair

Spoločnosť sa sústreďuje na výrobu klimatizácií a tepelných čerpadiel s cieľom na pohodlie užívateľov a ochranu životného prostredia, v ich portfóliu nájdeme aj riešenia klimatizácií pre lode a karavany.

Sencor

Donec nec justo eget felis facilisis fermentum. Aliquam porttitor mauris sit amet orci. Aenean

Fujitsu

Produkty tejto značky sa vyznačujú najlepšou inverterovou technológiou a vylepšenou ventilačnou technológiou, ktoré zaručujú maximálne pohodlie.

Carrier

Americký výrobca, ktorý sa venuje veľké úsilie výskumu a vývoju v oblasti klimatizácie vzduchu, neustále prezentuje a v praxi aplikuje svoju už vyše storočnú víziu: vytvoriť ideálnu vnútornú klímu nezávisle na počasí.