Neštandardné riešenia. Spolu zvládneme aj to, čo iní nie.

Začnime odvážnejšie. Výbušné prostredia. Čo si pod tým predstavíte? My desiatky spokojných klientov. Napríklad VW Slovakia. Realizovali sme vetranie výbušných prostredí pre VW Slovakia, Embraco a mnohé ďalšie spoločnosti.

Pracujete s chemikáliámi? Potom viete, ako náročné je dodržať zákon. SOLID Corp dodržiava hygienické normy a sleduje nariadenia vlády a EU. Zmapovali sme predpisy, povolenia a nariadenia za vás.

Spojte sa s odborníkom. Spolu to zvládneme.

Cieľ je maximálna spokojnosť

Nezáleží na tom, či budeme vetrať malý sklad, výrobnú halu, serverovňu alebo celý komplex veľkej automobilky.

Prioritou bude vždy vaša maximálna spokojnosť. Spoľahnite sa na skúsenosti tímu SOLID Corp.

Viac ako 20 rokov skúseností

Doživotná záruka

Nonstop podpora

Desiatky firiem si pochvaľujú sviežosť.

Pod neštandardným riešením si predstavujeme napríklad také, kde inštalujeme ventilátory a zariadenia odolné voči chemikáliám. Ďalšie neštandardné riešenie môže byť “dodržiavanie teploty technológie” – chladenie strojov výroby, chladenie výrobkov v procese výroby, chladiaca voda.

Nemocnice patria medzi najnáročnejších zákazníkov. Inštalácia HEPA a ULPA filtrov je pre nás štandardom, ktorý však poskytne iba hŕstka firiem na trhu.

Takzvaná “PRESNA klimatizácia” je ďalšia z neštandardných vecí, ktorú zvládneme. Serverovne, dátové centrá potrebujú presnú teplotu a vlhkosť pre optimálny chod. V ponuke niekoľko zariadení, ktoré využíva aj sám veľký Google alebo IBM. Zverte chladenie dátových centier do správnych rúk.

Certifikované riešenia pre nemocnice, výrobné závody aj dátové centrá radi zabezpečíme.

Zaujímavé riešenia, tipy a rady sme schovali do článkov. Prečítajte si.

Porozprávajme sa

Detaily sú dôležité. Sviežosť je blízko.

    Duklianska 1250/38, 052 01 Spišská Nová Ves