O SOLID Corpe

Na správy zvyčajne reagujeme do 24 hodín. Ďalšie kontakty na nás nájdete nižšie.

Skúsenosti

SOLID Corp je firma s bohatými skúsenosťami v oblasti chladenia, vetrania, klimatizácií a vzduchotechniky všeobecne. Na trhu aktívne pôsobíme už viac ako 20 rokov. V rade klientov SOLID Corpu nájdete spoločnosti z celého Slovenska, aj pohraničia. Medzi najznámejších klientov patrí Volkswagen Slovensko, COOP Jednota, spoločnosť Embraco, sieť predajní Pepco a aj napríklad sieť lekární Dr. Max.

Medzi popredné vlastnosti SOLID Corpu patrí flexibilita. Jednoduchšie požiadavky dokážeme riešiť obratom, väčšie a zložitejšie požiadavky dokážeme vyriešiť zhruba do týždňa, na území celého Slovenska.

Tím SOLID Corp

Tím SOLID Corpu v súčasnosti tvorí 10 členov. V sezóne sa rozrastáme aj o brigádnikov a prípadne stážistov z odborných škôl. Ak zrovna nie sme v práci, žijeme život dobrodruha. Väčšina tímu miluje motorky. Aktívne jazdi a užíva si voľnosť a slobodu. V našich radoch nájdete aj nadšených lyžiarov a turistov zároveň.

Inšpirácia na cestách

Ak to práca dovolí, cestujeme a objavujeme nové krajiny. Škandinávia nás inšpiruje nadčasovosťou, dizajnom a eko zmýšľaním. Japonsko a Singapur high tech hračkami.

Vďaka výletom kade – tade dokážeme byť aktuální a mať v ponuke najmodernejšie technológie. Ísť s dobou a dať klientom to najlepšie je podľa nás dôležité. Ako ideálne miesto pre podnikanie sme si zvolili Spiš, za prvé – máme tu rodiny, a za druhé – milujeme Tatry, Slovenský Raj a okolitú prírodu. Región Spiš je ideálny pre dobrodružné povahy ako sme my.

V prípade, že nám dáte svoju dôveru a vyberiete si nás, dokážeme ponúknuť napríklad aj doživotnú záruku na prácu. Má to svoje podmienky, ktoré radi vysvetlíme. Za prácou si stojíme. A ak bude vykonaná správne a za vhodných podmienok, získate skvelé riešenie. Doživotná záruka bude bonus, čo k skvelému riešeniu ponúkneme.